| Roxii33 a întrebat:

Heii.
Este bun telefonul Samsung Galaxy S Duos S7562?
Ce pot face pe el? Are android? Scoate bine pozele?

Funda. happy

Răspuns Câştigător
| antimulte a răspuns:

E bun. Are android 4 pe el, procesor de 1 GHz, are camera de 5 megapixeli, wireless, gps etc. E un telefon bun, nu cel mai bun dar e capabil.

2 răspunsuri:
| maryusmono a răspuns:

Salut,

Este un telefon bun per total care are android si o camere foto de 5mp. Asa ca scoate poze mai mult decat decente.

Pentru mai multe pareri despre acest telefon ar trebui sa te uiti peste ce cred cei care l-au cumparat deja; http://bit.ly/H8OCwz

| IonutGaby a răspuns:

Pai telefeonul este bun, din cate stiu are camera de 5 MP, poate duce jocuri, aplicatii, etc