| GoodLuck10 a întrebat:

Heii happy
Imi puteti spune un telefon bun cu touchscreen? puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Jenniffer a răspuns:

Samsungurile sunt acum la putere. Cauta un Samsung Galaxy daca esti interesata. Exista foarte multe, ieftine, mai scumpe, toate categoriile de pret si de performanta.

8 răspunsuri:
| Horia1313 a răspuns:

S3

| detty24 a răspuns:

Samsung Galaxy SIII... e super face poze ft faine si poza mea de la ava cu aia e facuta...

| Allexinno1988 a răspuns:

Sall eu am un Samsung galaxy I5500 e super am tot ce vreau pe el si la pret este super bun

| GoodLuck10 explică (pentru Allexinno1988):

Dar ai internet pe el? Pentru ca parintii mei nu vor sa-mi puna internet si asta e straight face. Are camera buna? happy

| Allexinno1988 a răspuns (pentru GoodLuck10):

Da am internet am facebook messenger camera este de 2MP are navigatie il poti folsi si pe post de gps vine la pachet cu tot cu calblu de date cd urile casti card de 2 microSD

| Elli9Sweet a răspuns:

Samsung galaxy mini 2. E super tare si are 2 carcase ( galben si negru )

Răspuns utilizator avertizat