| MrrLove a întrebat:

Heii, telefonul Nokia Lumia 520 are "instagram"? dar jocul " Pou "?

10 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Ce intrebare. Normal ca nu are, trebuie sa descarci tu.

| MrrLove explică (pentru AlexElektro1987):

Intrebam daca se pot descarca pe windows phone, doamne -_-

| QuNtaR a răspuns (pentru MrrLove):

Da se poate, se poate, intri pe Market si descarci )

| MrrLove explică (pentru QuNtaR):

M-am uitat pe net la aplicatiile pentru windows phone si l-am vazut si pe Pou acolo :))) deci merge sau nu? eu nu vreau MOU :)) uite-te si tu : http://www.windowsphone.com/ro-ro/store/top-free-apps

| QuNtaR a răspuns (pentru MrrLove):

Pai descarca si joaca )

| RusescuO a răspuns:

Trebuie descarcate nu le ai pe telefon. Poti si fara android.happy

| MrrLove explică:

Stiu ca trebuie descarcate, dar pe acest telefon merg descarcate? este telefon cu windows.

| afrancii a răspuns:

Daca are android poti sa le instalezi, nu le ai direct, trebuie sa le cauti pe net de pe telefon happy funda?

| QuNtaR a răspuns (pentru afrancii):

Nokia Lumia 520 nu are Android OS, ar trebui sa stii ca Nokia niciodata nu a avut Android OS. Din pacate Pou nu este pentru Windows Phone 8, dar este jocul Mou, care dupa cum am vazut este o copie, totul arata practic la fel. Aplicatia Instagram este pe Market si pot sa-l descarci.

| QuNtaR a răspuns:

Instagram eeste pe Market, Pou nu este, Dar este Mou, la fel ca Pou )