| X3NNoNCs a întrebat:

Heii TPU!
Am o întrebare. La Telefoane cu Android se poate pune parolă pe Aplicații? Gen : Facebook, Skype. (Socializare) big grin

Răspuns Câştigător
| Modelina123 a răspuns:

Da,se poate! Trebuie sa descarci o aplicatie. Eu am aplicatia "App Lock" si imi este destul de folositoare. Sper ca te-am ajutat, o zi buna!

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai nu au deja parola ce mai ai nevoie?

| X3NNoNCs explică (pentru suntserios):

Nu ma refeream la parola cand te logezi pe facebook sau skype. etc.

La aplicatie direct gen "Intru pe aplicatie si imi cere parola si apoi pot sa intru sa ma conectez"!

| awspam a răspuns:

Dar cine pusca mea iti umbla tie in telefon de te mananca pe tine sa pui tu parola pe aplicatii mlea ca asta chiar e buna, ai mancat ceva stricat cred, vine bunica sa se uite la tine in telefon ce anume faci tu pe facebookul ala tau de ***

| sebykz a răspuns:

Salut, daca te referi la parola pentru fisiere da, poti, ai undeva la securitate.
Daca te referi la parola ( securitate pentru contul de facebook) si asta se poate.
O zi buna!

| KulcsarT a răspuns:

Nu se poate.

| CristianDora a răspuns:

Nu cred

| Edwuard_Matac_1997 a răspuns:

Nu... nu se poate pune