| Lariiiiiisss a întrebat:

Heii, TPU.
Am o intrebare mai ciudata, nu stiu daca toti vor intelege ce vreau sa zic.
Am vazut la mai multe persoane care fac screenshot, ca sub ceas (cand telefonul este blocat) au scris diferite lucruri scrise de ei, gen numele lor, sau un alt mesaj acolo... Cum pot face si eu asa la un Vodafone Smart 3? Fundaaa.

Răspuns Câştigător
| AlexL28 a răspuns:

Depinde de telefon, si al meu are un spatiu destinat informatiilor despre detinator pe ecranul de blocare, dar pot scrie ce vreau acolo, nu e un Iphone5, eu un LG Optimus L5 II, cauta si tu mai atent/a in setari, poate ai

1 răspuns:
| DiaAndra a răspuns:

Pai la telefonul tau nu cred ca poti...si eu am vazut la fete care au Iphone sau S3, S4, de exemplu eu am S2 plus si nu pot...asta depinde de telefon.