| SADISTICMODE a întrebat:

Heii TPU! Am si eu o intrebare, am Samsung star 3 si as vrea sa imi instalez instagram, pe tableta imi merge, dar vreau si pe telefon totusi, cand l-am instalat pe tableta l-am instalat de pe google play, si era acolo in meniu aplicatia, dar la telefon n-o gasesc, si am incercat sa ii dau de pe google, dar nu merge, credeti ca ma puteti ajuta cumva, va rog, dau funda! Multumesc anticipat!

PS: inca nici nu stiu daca are android, abia l-am luat

5 răspunsuri:
| ady001 a răspuns:

Nu are android. Cred ca il poti gasi pe internet dar nu sunt sigur

| SADISTICMODE explică (pentru ady001):

Hmm,atunci nu merge sigh

| ady001 a răspuns:

Exact

| danycovaci19 a răspuns:

Daca nu are android nu poti sa descarci instagram.

| SADISTICMODE explică (pentru ady001):

Dar pot cumpara/instala android, nu?