| AllyAllina a întrebat:

Heii TPU! Am un S4 si de ceva timp cand fac poze imi ies intoarse. Nu stiu ce sa ii fac. Stie cineva?

2 răspunsuri:
| EmanuelEmy7 a răspuns:

Este o problema din soft, nu bloca ecranul, ci lasa-l pe rotire automata!

| Andu122 a răspuns:

Cred ca am dreptate, dar, cred ca e din cauza telefonului.Tu trebuie sa blochezi intoarcerea automata, in intoarcere blocata, mai ales cand faci poze.Sau,poti sa te duci la un specialist deoarece poate fi din cauza camrei, sau a telefonului..mai bine poti cauta pe internet rezolvarea. Sper ca te-am ajutat!