| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU happy As avea o dilema pentru cei care joaca pe telefon metin2hotstyle..Merge sa pun acest joc pe telefonul Nokia Asha302?
Si daca da, Cum pot sa il descarc pe telefon?
.Dau fundita raspunsului corect
Multumesc anticipat big grin

13 răspunsuri:
| αlεxTzure a răspuns:

Poi verisorl meu joaca metin2 ro pe telefonul lu Nokia n800 si mi-a spus ca la downloadat ca si pe calculator de pe site oficiall acolo i-a aparut ceva in care arata ceva cu ANDROID click pe el si til iei de acolo.

| αlεxTzure a răspuns:

Cat loc liber ai pe tel?

| Girl25 a răspuns (pentru αlεxTzure):

Am 2 GB pe card, si cam 1 GB liber

| αlεxTzure a răspuns:

Eu am Nokia asa 201

| αlεxTzure a răspuns:

Nu iti incape incearca sa iei de pe siteul pe care il pun imediat

| αlεxTzure a răspuns:

Ai aici o gramada de jocuri http://gallery.mobile9.com/c/nokia-asha-201-softwares_3784/1/
iar jocul care il cauti e aici >> http://peperonity.com/......6/31279842 sper sa iti

| Girl25 a răspuns (pentru αlεxTzure):

1.Eu caut Metin2HotStyle;
2.Eu am Nokia Asha 302 nu 201!

| FantaZEW a răspuns:

Daca nu ai android, 100% nu o sa iti mearga... imi pare rau sad

| Girl25 a răspuns (pentru FantaZEW):

Eu am vazut pe un telefon doar cu wifi si card de memorie 1 gb, cam vechi*2007 sau 2008 era*, si mergea f bine tot asa, un metin

| Alex22blue a răspuns (pentru Girl25):

Posibil sa fi fost un telefon "modificat" adica cu android + aplicatiile necesare rularii unei asemenea platforme. Se mai intampla sa vezi asta la telefoane mai vechi dar persoanele care au asemenea telefoane au timp si cunostiintle necesare sa le "tuneze", ceea ce implica mai multe costuri.

| Girl25 a răspuns (pentru Alex22blue):

Nu era modificat straight face

| Queen1456 a răspuns:

Pe Nokia nu ai sa poti sa il descarci niciodata, doar pe samsungGalaxy S|||..sau pe iphone 5. sper ca te-am ajutat funda puppy dog eyes? :*:*

| Alex22blue a răspuns:

Bunahappy
Desi Nokia asha302 este un telefon foarte performant cu o platforma de gaming destul de extinsa clientul metin2hotstyle nu poate rula pe acest sistem.
In schimb poti rula multe alte jocuri trebuie doar sa cauti pe net.Gameloft sunt preferatii mei in materie de jocuri pe telefoanele Nokia.
Cand scot cate un joc nou consum 2-3 baterii pana il terminhappy

In concluzie nu poti rula jocul dar poti juca multe alte jocuri fiind un telefon performant iar la gameloft gasesti multe jocuri tari si mai ales gratuite.
Funda happy