| Stelistu2012 a întrebat:

Heii TPU, as vrea sa imi cumpar telefonul Samsung galaxy s3, nu neaparat acuma.Acum pretul este de vreo 1000 lei, ce spuneti sa astept pana la sfarsitul anului, deoarece va fi si black friday prin decembrie? funda

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| NASAgov a răspuns:

Salut și ție. Poți să aștepți până de Black Friday. Cu 1000 de lei îți poți lua și S5 la reducere, depinde și de magazin, cât de populat este și dacă are multe produse electronice. Eu îți recomand să te duci la Altex, am văzut anul trecut S4 la 800 de lei. Eu îți spun să ai răbdare, iei unul mai perfomant și dacă îți permite bugetul, adaugă 2-3 mil. că e foarte scump un S5. O seară faină și baftă la cumpătături de Black Friday.