| Roxii33 a întrebat:

Heii
Dati-mi va rog niste idei de telefoane in jur de 9 milioane, sa scoata poze frumoase, si daca se poate sa aiba camera si in fata si in spatehappy

Funda

6 răspunsuri:
| SadBlackAngel a răspuns:

Cauta un ttp
are camera pe fata si pe spate
e ieftin si are si 4 simuri
sau Nokia n70
ori Nokia 6700 gold

| Matei005 a răspuns:

Poți să îți iei un Samsung Galaxy S3 Mini sau un Samsung Galaxy S Duos.

| sLy007 a răspuns:

Telefoanele Orange: Nivo, Hiro, San Remo, sunt telefoane cu ecran mare (4-4,5 inch) camera 5-8 MP, eu am un Nivo si face poze frumoase, si sunt si ieftine happy, 100-175 euro!

| Rolly_Rolland_1986 a răspuns:

Ai putea sa te gandesti la un Samsung galaxy S2 alb, iphone 4S, iphone 5 e peste 9 milioane.Iti recomand s2 ca e foarte rezistent

| cezar11 a răspuns:

Iphone 5s Samsung galaxy 4 Nokia Lumia 920 Sony Expiria

| Mitsa22 a răspuns (pentru cezar11):

A zis in jur de 9 milioane laughing Unde gasesti tu iphone 5s si galaxy s4 la 9 milioane?