| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU :) de curand am cumparat un s3 neo de pe eMAG :) http://www.emag.ro/......DX4VZBBBM/ pe el scrie ca e facut in china :) totul este facut in china :)
Credeti ca er putea fi fals?
De fiecare data cand ma joc un joc cu o grafica mai mare sau stau mai mult pe net se incalzeste destul de tare in partea din spate :) e ceva normal?
Dau funda :)

1 răspuns:
| anonim66231 a răspuns:

Da este un lucru normal, sa se încălzească, si daca te uiti mai bine acolo unde ai citit (desigur ca folia aia pe care o vezi cand dai bateria jos) scrie "assambled in China" deci este doar asamblat, si langa trebuie sa scrie "Made in P.R.C.", deci nu te panica, ca cei din Coreea aduc piesele si chinezii le asamblează, sper ca te am lămurit, o zi buna. happy