| anonim_4396 a întrebat:

Heii TPU. Vreau și eu un telefon dual sim și dacă se poate cu android.să fie și cu touch screen, nu știu, m-am plictisit atat de tare de telefoane, vreau ceva mai "îndrăzneț" și să nu fie atât de scump straight face am căutat și am găsit câteva, dar nu prea erau 'convingătoare' site-urile :-s. Mulțumesc anticipat, dau fundă și voturi puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| IoanaDaiana05 a răspuns:

Buna! Ca site iti recomand cu toata increderea xphones4all.com pentru ca si eu mi-am luat de acolo, si m-am convins de calitatea produselor ( + ca orice telefon are garantie 2 ani). Sa nu mai mentionez si preturile chiar foarte bune. Arunca o privirehappy Succes, sper sa gasesti ceea ce cauti!

2 răspunsuri:
| downer2012 a răspuns:

Samsung galaxy S duos

| Gabonne a răspuns:

Eu zic Allview p5 alldro este un telefon dual sim dual stand-by si eu o sa achizitionez acest telefon camera de 8mp HD redare HD procesor 1gh dual core. toate cele bune mie imi place telefonul acesta.Multa bafta