| aayanaa a întrebat:

Heii...vreau si eu niste jocuri si aplicatii bune pt android 4.2 jelly... Fundaa :*

Răspuns Câştigător
| Ursuleţ25 a răspuns:

Hay Day ( asta e preferatul meu dupa My Talking Tom, e un joc cu ferma, trebuie sa cresti animale, sa faci diferite mancaruri si sa le vinzi, o sa-ti placa ), Zombie Tsunami, My Talking Tom, Family Guy, Lep's World, Ninja Chicken, Slice Ice, Slots - Pharaoh's Way, Subway Surfers, Temple run 2, Plants vs Zombies 2, instagram, facebook, facebook messenger, wattpad ( daca ai ), blogger ( daca ai blog pe google ), clean master ( iti curata telefonul de reziduri si poti verifica daca ai virusi si ti le indeparteaza ), Jetpack Joyride, muzica google play, gmai, Fruit ninja, Despicable me, Candy Crush, Caesars Slots, Banana Kong, 2048 ( joc cu numere ),

2 răspunsuri:
| aayanaa explică:

Mersi