| adaaaaaaaaaaaa a întrebat:

Am un telefon cu android v4.2 Jelly Bean si am cateva jocuri da vreau si niste aplicatii utile sau interesante (fara jocuri si sa scriete ce fac aplicatiile) si sa-mi explicati si mie cum pot downloada un film sau un episod dintr-un serial(gratis) va rooog:3 Fundaa si scuze de categorieee:*

1 răspuns:
| Krosom a răspuns:

Categoria este buna. Hmm...

- Lanterna - Tiny Flashlight : Este cel mai bun program de luminozitate pentru telefon, care te ajuta sa folosesti luminozitatea blitz-ului de la camera la puterea maxima, avand alte optiuni utile, dar evident, bateria se va descarca repede.
- Shazam : Daca asculti o melodie si nu stii cum se numeste, dar vrei sa o gasesti, intra in Shazam, pune telefonul langa Speaker, iar aplicatia iti va gasi autorul si numele melodiei.
- B1 Free Archiver : Este un program foarte bun care extrage arhivele RAR si merge la jocurile de memorie mare pe care le iei dupa internet, nu Magazin Play.
- Mr. Number : Aceasta aplicatie este un manager pentru apeluri si SMS-uri. Cu ea poti bloca anumite numere(si cele private) daca nu mai vrei sa fii deranjat sau cineva te enerveaza.
- Clean Manager : Este un manager de aplicatii, care iti elibereaza memoria RAM si te avertizeaza ca unele aplicatii sunt nefolositoare sau foarte inactive si trebuie sterse.
- AccuWeather : Iti arata prognoza meteo.

Urmatoarea metoda merge decat pentru video-urile dupa YouTube.
- TubeMate: Cu aceasta aplicatie poti descarca orice fisier video la rezolutie maxima dupa Youtube, sau, daca vrei, poti sa descarci acel video ca si MP3.

Apreciaza-mi efortul depus si timpul pe care l-am dedicat acestul raspuns dandu-mi funda. happy