| alcsutz a întrebat:

Heiii. Am si eu o problema, mi-am cumparat un Samsung Galaxy Chat B5330 si nu pot sau nu stiu cum sa pun ton de mesaj, nu stiu de ce, am incercat tot. Cand primesc mesaj [fie ca telefonul e pe general sau pe vibratii] nu se aude nimic, doar se lumineaza putin [dar nu mereu]. Si nu imi apare nici pe ecranul de start apelurile nepreluate sau mesajele necitite. De ce? sad Ajutati-ma va rog, dau funda:*

1 răspuns:
| DanyReyMisteryo619 a răspuns:

Salut, si eu am Samsung Galaxy Fit si nu pot sa imi aleg tonuri de mesaj decat cele de la ei... Poate doar pe astea te lasa sa le folosesti...