| B3b3lusha_4233 a întrebat:

Heiii, as vrea sa-mi cumpar telefonul Alcatel One Touch 991. Ce parere aveti despre telefon?
Am citit pe internet, ca se cam blocheaza din cauza memoriei. Este bun sau dai bani degeaba pe el?
Multumesc:*

Răspuns Câştigător
| aammaalliiaa a răspuns:

Eu am acest telefon de vreo 3 luni, nu imi face figuri si l-am folosit mult. Eu nu regret ca am dat banii pe el, mie mi se pare ca merita. Acum fiecare cu pararea lui, mie nu mi s-a blocat niciodata. happy

2 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Daca este 5 6 miloane sa zicem daca este mai mult nu se merita deoarece nu este asa stralucit la specificati, adica se poate si mai bine in ce priveste camera, provesorul, versiunea de android! cel imi bine il iei SH de pe vandtelefon.com acolo vezi gasi si la vreo 350 ronwinking ia-ti-l de acolo daca iti place asa mult modelul succes si sper ca mesajul meu sa te fi ajutat. sa imi lasi comm sa imi spui ce ai facut

| bogdan0703 a răspuns:

Vand Alcatel OT- 991 la pretul de 350 ron +GRATIS: HUSA PIELE, CASTI, INCARCATOR, CARD 2 GB
In stare perfecta de functionare, arata foarte bine (i-am pus si folie de protectie) este blocat in Orange + 1 an jumate de garantie.