| Aandr33a a întrebat:

Heiii.ce parere aveti de bateria externa de 1500 mah? Cam cate incarcari tine? Este buna pentru Samsung Galaxy S3 Neo? Multumesc! Funda! happy

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Nu te lua dupa aberatiile de mai jos. Aia e o baterie foarte slaba. Mai mult de 40 % nu o poti incarca deoarece si telefonul caT timp este l incarcat mananca curent. Recomand o baterie de minim 7000 pentru 2 incarcari complete deoarece mai sunt si pierderi. Pe la 100-150 lei iei o baterie buna. Mai multe detalii pe pm

| CosmiinTezeu a răspuns:

Daca este telefonul cu incarcare fast poate sa il incarce de maxim 2 ori prelungeste durata de tinete a bateriei cu maxim 20 de ore

| CoSSminCoSSminalexx a răspuns:

Bateria telefonului tau are 2100 mah deci nu o sa reusesti sa o incarci mai mult de 60 % cu acea baterie externa