| AndraaAnd a întrebat:

Heiii TPU! Ce telefon e mai bun : Vodafone Smart 2 sau Samsung Galaxy Mini 2? Vreau si argumentari. Dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| mirunamyru a răspuns:

Samsung Galaxy Mini 2:
descriere telefon
camera foto 3 MP
Android 2.3
Wi-Fi, GPS
memorie interna 4GB
Vodafone Smart 2:
Ecran tactil capacitiv 3.2", rezolutie HVGA 320 x 480 pixeli
Sistem de operare Android 2.3
Procesor 800 MHz
Camera foto 3.15 megapixeli cu bliț
Înregistrare video
Memorie internă 150 MB și card microSD 2GB inclus în pachet
Memorie RAM 512 MB
Bluetooth 3.0
Wi-Fi
GPS și hărțile Google
MP3 player și Radio FM Stereo
SMS, MMS, Push Email, IM
Senzor de lumină și proximitate
Acumulator Li-ion 1150 mAh.
Eu am un Samsung Galaxy Mini 2 de vreo 2 luni si sunt foarte multumita de el asa ca eu as zice sa il iei poti face ce vrei tu...ce aplicatii vrei si camera buna! Funda?

3 răspunsuri:
| gamestoper1998 a răspuns:

Http://www.91mobiles.com/......S6500.html
Eu votez Vodafone smart 2 deoarece in oopinia me-a este mai perforamnt decat mini 2.Am avut ambele telefoane dar vf 2 este cu mult mai potrivit.

| Username94 a răspuns:

Pai depinde ce vrei Mini 2 ar fi mai bun dar daca vrei ceva la buget low cost poti sa iti iei un Vodafone Smart. Mini 2 are imbunatatire procesoru si memoria interna fata de al precedent.Dar daca vrei specificatii full intra pe site-uri de specialitate.

| MADlina a răspuns:

Smart 2 este mai bun umbli usor pe el de axemplu eu il am de la 10 ani anul trecut si cum l-am primit am si stiut sa umblu pe el