| Stoican_Alex_1995 a întrebat:

Hello, am Huawei P8 lite si nu mai imi gaseste nici o retea wi-fi nici bluetooth. stie care din ce cauza?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Fa-i o revenire la setarile din fabrica. Daca tot nu va merge ai probleme la telefon si il duci la reparat.

| KanezuY a răspuns:

S-a defectat placa de baza, este o problema comuna la acest model de telefon, du-l la service sa ti-l repare!

| Irina_Emanuel_1991 a răspuns (pentru KanezuY):

Ai idee cat costa reparatia?

| BogdanOfficial a răspuns:

Probabil ai probleme cu softul, cel mai bine e să îl duci la un service ..alt ceva nu poţi face, sau încearcă să îl resetezi.