| 女時日水한국어 a întrebat:

Hello! As dori sa imi achizitionez un telefon pana in 1000 de puncte de loialitate Vodafone. As dori sa fie android si de preferat Samsung.Pun si ceva bani pe langa punctele alea dar as dori ca telefonul sa nu fie foarte mic (cam cat jumatatea unei palme a unui adult) Putin ajutor? Ofer Funda

Răspuns Câştigător
| aramy a răspuns:

1000 de puncte inseamna 10 euro, cel mai ieftin tel Samsung de la Vodafone este galaxy y
https://www.vodafone.ro/shop/samsung-galaxy-y-negru.pr

de ce intrebi aici in loc sa intri pe site-ul Vodafone? nu vezi ca aici IQ-ul majoritatii celor care raspund are valori negative :)))? in special cel care ti-a zis sa iti iei iphone 4 cand tu ai specificat ca vrei Samsung :))

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Iphone 4

| 女時日水한국어 explică (pentru adriangabor92):

Iphone 4? Tu zici la baza? Eu am pus intrebarea cu gandul ca o sa primesc raspunsuri serioase si putin mai detaliate happy