| raulllll a întrebat:

Vreau sa stiu daca la Vodafone poti folosi punctele alea de loialitate cand ti se termina abonamentu`? adica sa iti iai telefon pe puncte da sa nu iti mai prelungesti contractu`... stiti cumva daca se poate?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Numai cu prelungirea contractului poți să-ți iei telefon pe bază de puncte de loialitate, accesorii sau plata facturii telefonice.
www.vodafone.ro
Pa, pa.

6 răspunsuri:
| pepe a răspuns:

Plăteşti telefonul la preţul fără abonament mai puţin valoarea punctelor.
Nu poţi folosi telefonul în altă reţea, numai în vodafone.

leonardk
| leonardk a răspuns:

Sa-ti cumperi telefon pe acele puncte, se poate dar numai prelungind contractul.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Eu mi-am luat telefon anul trecut pe puncte si ceva bani asta ca am vrut unul mai performant dar eram in perioada de contract.

| Raul a răspuns:

Mai nu stiam ca pe vodafone is puncte dar cred ca poti sa iti cumperi telefon... daca merge la,, oringi,, merge si la,, Vodafone,,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| bobyy00 a răspuns:

Nu daca vrei sa iti iei telefon pe puncte trebuie sa prelungesti contractul sad