| anonim_4396 a întrebat:

In 3-4 zile trebuie sa imi reinnoiesc abonamentul la Vodafone. Am aproximativ 430 puncte de loialitate acumulate si as vrea sa-mi iau un Iphone 5, cu abonament de 39 euro. Trebuie sa dau o suma de bani pe langa punctele de loialitate? si daca da, cat?

2 răspunsuri:
| loorentzoo a răspuns:

In primul rand de ce sa iti iei iphone 5 care e si cel mai scump tel dar si cel mai prost de pe piata cand sunt atatea telefoane mult mai bune gen HTC one, Sony xperia z (este subacvatic) Samsung galaxy s4

| CatalinnKta a răspuns (pentru loorentzoo):

Pff. Pe mine ma intereseaza daca trebuie sa mai dau o suma de bani. Nu ma intereseaza Samsung.winking Stiu ce ii poate pielea.