| Freeworld30 a întrebat:

Hello! Stie careva un program de facut teme pentru Nokia 5800 Xpress Music? Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Program, din pacate, nu stiu, dare iti recomand urmatoarul site, unde vei avea posibilitatea sa iti creezi orice tema doresti
www.ownskin.com
Trebuie sa iti faci cont in cadrul acestui site, apoi, dupa crearea contului, selectezi modelul telefonului tau si vei incepe sa creezi tema. Daca intampini dificultati, nu ezita sa ma anunti.

| Freeworld30 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos, o sa il incerc! happy

| Freeworld30 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos! Am incercat si merge!love struck

| anonim_4396 a răspuns (pentru Freeworld30):

Placerea este de partea mea, distinsa si stimata domnisoara Diana. Ma bucur ca acel soft online indeplineste nevoile tale.