| Catalin_8375 a întrebat:

Hello, TPU! Deci : Am un SAMSUNG Galaxy S si am pe el Android 2.2. am tot incercat sa ii dau un update. macar la 2.3, dar nu am reusit si nu imi permit sa dau 40 de ron doar pentru un banal upgrade, iar din setarile telefonului nu gasesc ceva gen "upgrade software". Asa. acum, vreau si eu sa stiu cum sa ii dau un upgrade, din PC sau prin alt mod ( mentionez ca am incercat sa gasesc ceva in magazin play, insa toate porcariile alea nu au mers. ) Dau FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| Băsăşteanu_Dan_1995 a răspuns:

Am avut si eu un Samsung Galaxy S cu 2.2.1 si l-am upgradat la 2.3.6 dupa site-ul http://www.123myit.com/......-galaxy-s/ Dar sfatul meu este sa nu-l upgradezi deoarece va merge mai lent.

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu poti face upgrade decat prin plata, alta solutie nu exista.

| sltlp a răspuns:

Se poate si fara bani...