| deeiutzikadeea a întrebat:

Hello, y'all! Am un Nokia 5800 xpress music, si un card de 8 GB, pe care mi-am pus parola. Cand folosesc cardul in Nokia 5800 nu imi cere parola, dar cand vreau sa umblu pe card in alt telefon imi cere parola si nu o mai stiu. Cum fac sa-mi scot parola?

1 răspuns:
| ionutyoyo a răspuns:

Buna, pai nu-ti poate scoate parola decat daca o stii, dai la settings deletie passworld si de acolo te descurci doar ca ..tre sa stii parola, asa o a 2a varianta ar fi ca pe celalat telefon sa nu-ti suporte cardul de 8 GB, si pe Nokia 5800 sa til citeasca fiindca ai salvat u parola sa nu mai trebuiasca sa o introduci mereu cand scoti cardu..asta e parerea mea