| Pinkpanda12 a întrebat:

HELP! Am sunat din greseala la 112, am incercat un "life hack" de pe net spunand ca daca suni la nush ce numar care continea si 112, canta "happy birthday"! Chiar nu am vrut! Apoi a raspuns o femeie care a zis: "Alo, care e urgenta" sau cv de genu! Eu am zis "Alo" si am inchis repede speriata! Apoi le-am scris mesaj ca am sunat din greseala si "va rog sa ma iertati" (nu stiu daca il vor vedea) Voi pați ceva?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Stai linistita, nu o sa patesti nimic. Se mai intampla ca lumea sa formeze gresit la 112. Mesajul ala prin care iti ceri scuze chiar nu-si avea rostul.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca nu vine nimeni in urmatoarele 2-3 zile esti in siguranta. laughing si daca vine, e vorba maxim de o amenda. E aiurea nah, nu te mai lua dupa toate prostioarele de pe net ca uite ce se intampla.
Bafta, sper sa fie ok.

| Florentina9210 a răspuns:

Daca tu esti cea din poza, nu am pretentii!

| danutzu96 a răspuns:

Nu! Nu patesti nimic. Operatorii vor considera apelul o greseala (mai ales ca apelul a durat cateva sec, li se intampla desasta) si nu patesti nimic. Si eu am sunat din greseala si am inchis direct cand mi-am dat seama.

| Pinkpanda12 explică:

Sa sun inapoi si sa le zic ca a fost i greseala?

| Pinkpanda12 explică:

Sunt eu cea din poza acum 5ani!

| castorupericulos a răspuns:

Nu suna inapoi laughing)
Nu cred ca iti vor facea nimic. dar poate ca in acel timp in care tu vei suna inapoi, cine are o urgenta adevarata. + ca daca vor da atentie acestei "probleme" nu-ti vor face nimic, poate doar un avertisment. dar nu te speria laughingwinking