| geanny14 a întrebat:

Heu TPU! Am un Samsung star 3, cand imi descarc cateva melodii in card nu imi apar toate melodiile in telefon, iar daca bag cardul in alt telefon imi apar toate! Ce se intampla? De ce nu imi apar si ce pot face?

4 răspunsuri:
| AmxMod a răspuns:

Si eu am patit la fel cu telefonul Samsung c3530, dar n-am avut ce sa fac, si o trebuit sami reformatez cardul, sper ca te-am ajutat, BAFTA

| geanny14 explică (pentru AmxMod):

Mi l-am reformatat si tot nu merge crying

| AmxMod a răspuns:

Eu asa mi-am rezolvat, dar la tine nu stiu dc nu merge, dar las ca o sa ma interesez si am sa-ti spun