| FreaKy01 a întrebat:

.Am o problema cu contul de Google. I-am uitat parola si nu o mai pot afla pentru ca astia de la google mai au putin si ma intreaba ora si minutu in care a fost facut contul.Io nu mai stiu parola si asta vor sa stiu datalaughing. Oricum, contul a ramas conectat la telefon (Lg Optimus One cu Android 2.2) si daca vreau sa il scot trebuie sa readuc telefonul la setarile din fabrica si zice ca o sa imi stearga toate aplicatiile si restul si eu nu vreau asta.Deci,stie cineva cum sa imi bag pe telefon alt cont fara sa sterg nimic?

2 răspunsuri:
| Fartie a răspuns:

Log out laughing funda?

| FreaKy01 explică:

Abia ce am zis ca daca dau logaut cere resetare la setarile din fabrica...straight face