| Akazork a întrebat:

Hey, am telefonul Huawei Ascend y530 de o saptamana si nu mai pot folosi camera si nici blitul, cum pot sa le fac sa mearga iar? dau funda

Răspuns Câştigător
| adyiSAMP a răspuns:

Asa am patit si eu la LG. Descarca clean master si o sa iti apara ceva pe margienea ecranului pui degetu pe el si o sa iti apara o matura duci ala pe matura si iti va merge sau dai un restart la tel dar dupa ceva timp o sa faca iar cleanasteru e cel bun

1 răspuns:
| Andrei123654789 a răspuns:

Ai garantie la el, du-te la operatorul tau, de unde l-ai luat si spune-le lucrul asta.