| Leo_Robert_1999 a întrebat:

Hey, am un iPhone 5s si mi-lam îndoit, am garanție 2 ani si vreau sa stiu daca imi da alt telefon daca il duc la ei...la Orange, plus ca are ceva baiuri si butonul principal(se mișca in gol si scoate un sunet ciudat la apăsare)...dau funda pt cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| TheCosmin02 a răspuns:

Daca nu leai indoit intentionat ar trebui sa til repare ca e din cauza lor ca nu le-au facut bine si sa indoit!

si sincer Apple nu e o firma serioasa si nu face lucruri de chiar asa de mare calitate

2 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Nu cred ca ti-l inlocuieste pentru ca din vina ta s-a intmaplat defectul din pacate.

| Leo_Robert_1999 explică:

Plătesc si asigurare pentru el!