| wolfman22 a întrebat:

Vreau sa stiu daca mai are cineva problemecu butonul home de la Iphone 5s? ..cand pun degetul paraca se misca sticla de pe el si zangane putin!

Răspuns Câştigător

Uneori poate fi și de la soft. Un restore>set as new iPhone ar putea rezolva problema.

5 răspunsuri:
| Cedry2k8 a răspuns:

Poate ai dreptate dar nu poate cadea asa usor butonul home... asa o sa stai mereu cu gandul la butonu ala si o sa zici la un moment dat ca e o rabla.Du-te eventual la un service.

Am și eu 5s și după ceva luni de folosire și la mine mișcă puțin, dar zic că nu este nimic grav.

| wolfman22 explică:

Si mai am o problemema cu el.( a fost scos din service ieri, este unu refurbished)
Isi pierde semnalul pe ecran apare ca are semnal dar nu suna. daca ma apeleaza cineva! Asa am patit si cu primul 5s. face si apelul greu

Ai încercat să îi faci un restore?

| wolfman22 explică:

Ce legatura are?

Uneori poate fi și de la soft. Un restore>set as new iPhone ar putea rezolva problema.