| Suzane3 a întrebat:

Hey, as vrea sa imi iau iphone 4s. Credeti ca s-a demodat? Astept parerile voastre.
Dau funda primului raspuns care imi place.

Răspuns Câştigător
| SpeedRun a răspuns:

Nu este mare diferența între iPhone 4S si iPhone 5, referindu-ma doar la performante... Într-adevăr ca iPhone 4S pare puțin mai demodat datorită grosimii sale, insa nu o sa te deranjeze prea mult asta.
Părerea mea este ca daca vrei un iPhone cat mai la 'moda' ar trebui sa mai pui vreo 500 de lei peste si sa iti iei iPhone 5, ca sa nu zic 5S, insa daca vrei doar pentru performanțele sale atunci 4S-ul iti este de ajuns. big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu imi cumpar telefonul care imi place fara sa ma intereseze daca este la moda sau nu.
Cine se lasa influentat de moda nu are coloana vertebrala, este doar o marioneta care se lasa manipulata.