| anonim_4396 a întrebat:

Hey cine ma poate ajuta. Am un Allwiev Viper V1. Nu pot activa netul de pe cartela. Este iconita, dau pe ea si apare ca e activat, dar nu apare semnul de 3G. Trebuie activat cumva din setari, dar nu-mi amintesc cum. Va rog....nu stiu ce sa mai fac cu el. Am căutat in manualul de instrucţiuni si nimic :'(

1 răspuns:
| Kiss_Csilla_1998 a răspuns:

Si eu am acelasi telefon dar nu am problea aceasta cu el. Daca nu reusesti sa faci nimic atunci incearca sa mergi la cei de unde ai cartela si intreaba acolo