| anonim_4396 a întrebat:

Hey!happy
Cum imi pot reinnoi cartela Vodafone? Adica, sa imi pastrez numarul de telefon, dar sa imi dea alta cartela SIM, pentru ca actuala este veche si nu o mai recunoaste telefonul.
Se poate?happy

Răspuns Câştigător
| Andrei_Cristian_1971 a răspuns:

Da te duci la (Vodafone, cosmote, Orange ) pe ce essti tu si le spui sa vreai alta cartela sim cu accelasi numar pe care il ai in acest moment si le maii spui sa-ti dea cartela mare introdusa cu micro sim in eawinking este de1000 de ori mai buna!

2 răspunsuri:
| BigG a răspuns:

Da se poate, du-te la un magazin Vodafone.

| PikachUS a răspuns:

Da! Sigur ca se poate. Asa mi s-a intamplat si mie si am fost la un magazin Vodafone si mi.a dat alta cartela cu aceelasi numar.