| KyPy a întrebat:

Hey,salut,am si eu o problema..am un Samsung galaxy i9070 si nu stiu pe unde am umblat in setari si nu pot descarca muzica si restul de pe google.si stiu ca e din setari dar nu-mi dau seama de unde..cand dau downland imi da descarcarea a esuat! funda:X

2 răspunsuri:
| ckatalin a răspuns:

Intra in setari > aplicati > permitere surse necunoscute. asa ar trebui sa mearga daca tot nu merge dai revenire la setarile din fabrica (il gasesti la confidentialitate) iti pune setarile din fabriva si iti sterge tot ce ai instalat pe telefon. Bafta

| KyPy explică (pentru ckatalin):

Mersii,cred ca e de la cacatul asta de mogie sau cum draq ii spune de market si cred ca l-a dereglat, mersii oricum!