| leonida31 a întrebat:

Am abonament pentru telefon de la Digi cu 150 de minute de 3 Euro. Mesajele de la mine la o persoana cu acelasi abonament sunt gratis la fel ca si minutele?

Răspuns Câştigător
| G4by97 a răspuns:

Da

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Bănuiesc că ai abonament Digi Mobil Optim 3 :)

SMS-urile în reţeaua Digi mobilă sunt GRATUITE!

"Avantaje:
NELIMITAT minute in reteaua Digi (mobil si fix)
300 minute nationale si internationale*
NELIMITAT internet mobil (viteze de pana la 21, 6 Mbps, negarantate, pentru traficul pana la 3 GB)
Tarif lunar: 3 euro, TVA inclus
Tarife SMS
(euro / sms, cu TVA)
Reteaua Digi mobila 0
Alte retele nationale de telefonie mobila 0. 0124
Retelele mobile Digi Mobil Italia si Digi Mobil Spania 0. 0496
Retelele de telefonie mobila din Europa3 0. 0868
Retelele de telefonie mobila din Europa4 0. 0868
Principalele retele de telefonie mobila din S.U.A., Canada si China 0. 0868
Alte retele internationale de telefonie mobila 0. 0868" - SURSA :
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

Toate cele bune!

| Teo_Teodora_1989 a răspuns:

Am si eu un telefon de la digi, iar mama spune ca mesajele costa in plus.Mesajele oricui.