| Paul_Ruben_1998 a întrebat:

am o mica intrebare :As vrea sa imi cumpar un telefon nou si asa vrea sa va intreb ce telefon imi recomandati (asa vrea sa aiba si WI-FI) dau funda mersi

16 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei ceva mic cu WI-fi as recomanda Samsung Galaxy Pocket sau LG Optimus Net

Răspuns utilizator avertizat
| AnonymousTPU007 a răspuns:

LG Optimus l7 - e cam la 1000 lei

| SuciuFlo a răspuns:

Incearca Nokia x3-02 este un telefon touch and type...si da are wi-fi. Funda?happy

| M29 a răspuns:

Salut. Inainte de alege un telefon noteaza pe o foie sau intr-un document ce optiuni ai vrea sa ai pe noul telefonul si la ce il vei folosi. Apoi in functie de ce ai scris intra pe un magazin online si aplica filtre dupa notitele pe care le-ai facut mai inainte. In functie de buget, aspect si review-uri(eventual review video) vei alege cel mai bun telefon. Daca nu esti inca hotarat la un telefon anume poti merge intr-un showroom si sa le testezi personal. Mult succes.

| iesiacasa a răspuns:

Salut Paul eu ti-as recomanda Samsung galxy ace deoarece e placut la design are wifi, 5 mp, si costa 7 milioane. sper ca team ajutat.bafta

| Panda13 a răspuns:

Nokia e72..il am si eu...are WI-FI tastatura qwerty..touchscreenhappy...eu l-am luat de pe net cu 450 leihappy

| SuciuFlo a răspuns (pentru Panda13):

E72 nu are touchhappy

| Panda13 a răspuns (pentru SuciuFlo):

Draga, eu am telu asta...si arehappy

| SuciuFlo a răspuns (pentru Panda13):

Poate ai alt telefon si le confunzi.

| Panda13 a răspuns (pentru SuciuFlo):

Las`o balta.laughing)..nu m-am nascut ieri ca sa nu stiu ce telefon am...laughing...oh go on
E Nokia e72... si are touch...adica al meu arelaughing

| SuciuFlo a răspuns (pentru Panda13):

Arata-mi ce telefon ai!

| AnonymousTPU007 a răspuns (pentru Panda13):

Tu stii ce inseamna Touch Screen?

| Panda13 a răspuns (pentru AnonymousTPU007):

LOOL.da na ce sa va fac eu voua.oh go on. poate nai avut niciodata un Nokia e72..ca sa stii cum e...laughinge cu touchoh go on
ASa l-am cumparat...ce sa va fac. daca nu credeti nu credeti