| NDASecrets a întrebat:

Am o nedumerire.Nu stiu ce telefon sa imi iau.Am vazut o oferta la benzinariile Petrom cu telefonul E-Boda Storm x450...Ce spuneti? Oare este bun? E de calitate? Va rog sa ma ajutati crying Dau funda :3

Răspuns Câştigător
| AgruptiS7 a răspuns:

M-am uitat si eu la oferta aia de la Petrom, dar de Eboda daca nu ma insel e telefon chinezesc si e imposibil sa il compari cu un Samsung, HTC, etc.
Daca nu ti-l cumperi pentru gaming sau chestii din astea, doar pentru vorbit si SMS eu il recomand daca nu vrei sa pui 200-300 lei in plus sa iti i-ei ceva de calitate...

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu am luat tableta de la promotie la petrom, tot de la eboda... regret fiecare leu care am dato pe ea