| CrazyCocolino a întrebat:

am o problema.am un Samsung s5230. azi un prieten mi-a dat cu o paleta de ping pong in telefon (telefonul era in husa si husa in buzunar), iar acum numai pot sa pornesc tel-ul. stiti care ar fi problema si cum as putea-o rezolva? daca pot >:. astept raspunsurile voastre big hug multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| meduzza a răspuns:

Nu cred ca ar fi trebuit sa aiba vreo problema thinking ai incercat sa il incarci?laughing du-te cu el la un gsm tongue