| Deeea_8928 a întrebat:

Am si eu o problema cu un samsung S5230: nu mai citeste cardul. Am telefonul de o saptamana si am amre nevoie de card, stiti si voi cum e.muzica,jocuri,poze alea alea. Vreo idee ce as putea face? Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| Biu_7672 a răspuns:

Incearca sa bagi cardul in alt telefon, sa te convingi daca este cardul de vina. Daca functioneaza cardul, atunci du telefonul la un service pentru telefoane. Nu cred ca va costa mult, am patit-o si eu si mi-a luat 30 lei happy. Sper ca te-am ajutat. Funda?big grin

1 răspuns:
| louise a răspuns:

Te`ai gandit ca poate nu mai e bun cardul. samsungul citeste cardurile micro SD. eu am stat fara card cateva luni si stiu cum e. nu are ce sa aiba decat poate ai zgariat cardul sau cine stie cum s`a stricat. funda?