| Popa_Diana_1998 a întrebat:

Am o problema...defapt 2. De curand mi-am cumparat un Nokia Lumia 530 si, ca sa imi iau aplicatii sau jocuri imi spune ca trebuie sa imi configurez contul de "Familia mea" de pe calculator. si intrebarea mea este: Cum fac asta? am cautat peste tot cum sa o fac dar tot nu am gasit. Va rog ajutati-ma...

Si acum a doua intrebare (este tot legata de telefon big grin ):
Cum sterg zgarieturile de pe carcasa unui telefon? sau macar sa le acopar pentru putin timp.winking
Va rog ajutati-ma! crying

Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Aşa păţeşti când treci vârsta sub 18 ani :(

Metodele ( care te ajută să "scapi" de configurare ) amintite de @andreyutza_7220 sunt corecte - vezi linkul :
http://www.tpu.ro/......mi-zice-k/

Vezi cum se realizează configurarea la linkul oficial :
http://www.windowsphone.com/......dows-phone

Toate cele bune.

| Popa_Diana_1998 explică (pentru bursuc001):

Multumescwinking

| bursuc001 a răspuns (pentru Popa_Diana_1998):

Cu plăcere happy

O seară/noapte frumoasă.

3 răspunsuri:
| Mihaitza_Mitzuu_1998 a răspuns:

Cred ca se refera la contul de Hotmail, in caz ca nu l-ai conectat... zgarieturile n-ai ce sa le faci decat sa cumperi o alta carcasa care costa cam 30 lei (colorata)