| Paulvasile10 a întrebat:

am si eu o intrebare:vreau sa imi reincarc telefonul cu credit cu cod.Sunt in Orange si nu gasesc acel cod pe cartonul sau chestia aia in care era cartela, deci unde pot sa il gasesc?

3 răspunsuri:
| Adryan007 a răspuns:

Ma gandesc ca trebuie sa suni la serviciu client sau sa mergi intr-un magazin Orange.

| BeaK a răspuns:

Ar trebui sa fie o parte care buie rat din cate imi aduc bine aminte

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Daca ai luat cartela doar pentru reancaracre va trebui so razuiesti daca ai luat cartela sim fara cod creditul va intra automat pe nr tau atunci cand vei introduce cartela in telefon.