| petrycega a întrebat:

HEY TPU! am un gsmart tuku t2.512 ram si procesor de 1ghz dual core... dati-mi si mie un android care sa se potiveaza link cu download.

2 răspunsuri:
| AlexElektro1987 a răspuns:

Crezi ca un Android se descarca si instaleaza cum descarci un joc? Iti trebuiesc multe programe, un card SD si trebuie sa stii ce sa faci ca sa nu il strici in timp ce bagi alt Android. Nu incerca sa ii bagi alt Android, pentru ca asta este de ajuns pentru el, banuiesc ca daca vrei sa il schimbi, nu functioneaza prea bine. Daca ii bagi alt Android, o sa mearga si mai aiurea.

| petrycega explică (pentru AlexElektro1987):

Man eu stiu sa instalez un soft dar nu gasesc un android potrivit