| Hollocause a întrebat:

Am un Iphone 3G si nu se incarca jocurile. Stie cineva de ce?puppy dog eyes Fundawinking

2 răspunsuri:
| Koala a răspuns:

Poate nu-s descarcate bine sau nu-s pentru iphone eu te sfatuiesc sa intri pe www.mobile9.com iti faci cont si alegi marca telefonului.gasesti ori ce acolo bft

| AaNdYy a răspuns:

La iPhone 3G (pentru ca este mai vechiut) se incarca mai greu jocurile, mai ales atunci cand este ocupata marea parte a memoriei RAM.
Da-ti un restart la telefon, sterge cache-urile, mai golestei din lucrurile nefolositoare de pe memoria telefonului.
Daca jocurile is mai noi probabil telefonul nu este destul de puternic sa le duca.