| IoAlexandra a întrebat:

Hey TpU! Am un Iphone 4s si azi de dimineata s-a blocat complet, asa ca i-am dat un restart(am apasta pe butonul "Home" si butonul"sleep" simultan), dar nici acum nu s-a deschis... nu stiu ce sa fac... ma poate ajuta cineva?

3 răspunsuri:
| superpowergirl a răspuns:

Pai mi s-a intamplat si mie dar l-am dus la reparat si asta a fost la gunoi cu el

| ryzoO0 a răspuns:

Scoate bateria si bag-o din nou daca nu dul sa servicetongue

| FrancyMary a răspuns:

Dacă se mai afla in garanție poți sa il duci de unde l-ai cumpărat.