| deyu121 a întrebat:

Hey TPU.Am un telefon LG joy h-220.In ultima vreme aplicatia Google Play a avut niste probleme si tot imi apare intr-una SERVICII GOOGLE PLAY S-A OPRIT.Pur si simplu nu mai suport.Imi tot apare din 2 secunde in 2 secunde.Si trebuie sa pas ok ca sa dispara si iar apare.Intelegeti voi ce vreau sa zic.Ce sa fac?(app, telefonul e doar de 2 luni cumparat, nou)

1 răspuns:
| SebyBrici a răspuns:

Salut! Nu Google a avut probleme ci telefonul, in general apare asta cand instalezi ceva care nu prea e in regula(virus).Se poate reseta printr-un hard reset. Urmareste acest tutorial:https://www.youtube.com/watch?v=N0vGqHRb63Y