| Sarah15is a întrebat:

Am un telefon Samsung galaxy chat b5330 procesor de 850 vresiune de andorid 4.1.2(actualizat) si nu pot descarca subway surf si candy crush imi spune ca nu e compatibila, un prieten de al meu are mini 2 si are procesor de 800 si vresiune de andorid 2. 2sau 1.6 nu mai stiu si la el merge.Am o prietena care are telefon ZTE si are descarcat subway surf dar acum nu ii mai merge sa il actualizeze.Este o problema de la magazin play sau de ce nu merge? Fundita pentru cine ma lamureste!

Răspuns Câştigător
| maryaROz a răspuns:

Si eu am Samsung Galaxy Chat B5330 si nu merge. NU merge pentru. ca are ecranul mic. Mini 2 il are mai mare. Are un prieten si ii merge. Mie nu mi-l arata pe magazin.Nu imi merge nici Minion Rush, nici Zombie vs Plants. Bucuria mea e ca merge repede.
Sper ca te-am putut ajuta intr-un fel!

| Sarah15is explică (pentru maryaROz):

Marya am cautat pe internet si am gasit un videoclip cu un om care are subway surfers pe telefon ca al nostru nu stiu ce sa fac si de ce la el merge, scrie pe google:subway surfers download Samsung chat b5330, ore e din cauza ca am actualizat telefonul

| maryaROz a răspuns (pentru Sarah15is):

Este posibil cu toate ca am incercat totul la el ( am si resetat telefonul ca sa nu mai fie actualizat si tot nu mergea)

4 răspunsuri:
| Adrian_Constantin_Mocanu_1988 a răspuns:

Salut.nu e o problema de soft..resoftat.sau daca nu, intri la setari si revenire setari din fabrica, dar cel mai mult posibil softu.(resoftat)

| maryaROz a răspuns (pentru Adrian_Constantin_Mocanu_1988):

Si asta am incercat dar tot nimic.