| alexeu48 a întrebat:

As vrea sa ii intreb pe cei care au LG Optimus L9 cateva detalii despre telefon.Are lag? Merg aplicatiile Temple Run,Subway Surfers? Ce alte aplicatii interesante mai merg pe acest device?

1 răspuns:
| FunlandCompany a răspuns:

Salut, deci Pe LG Optimus L9 merg aproape, chiar daca nu toate aplicatile si jocurile, este un telefon foarte bun si chiar nu are lag, am un prieten care are acest telefon, intr-un timp doream sa il achizitionez si eu, dar am luat un Allview P5 alldro... sper ca ti-am fost de ajutor big grin