| Loveoff312 a întrebat:

As vrea sa imi cumpăr un telefon nou si nu stiu ce sa aleg dintre iphone X si Samsung galaxy S9+! Care credeti ca este mai bun, mai rapid, claritate si etc?

Răspuns Câştigător
| SLexuS a răspuns:

S9+, Samsung-ul are componente mai bune fata de iphone x care este mai scump si un pic mai slab ca s9+, eu sunt fan iphone dar dintre astea 2 as prefera un s9+

12 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huawei P30 pro

| Loveoff312 explică (pentru anonim_4396):

Ce întrebare am pun eu Si ce raspuns mi.ai dat tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loveoff312):

Am uitat. Ești prea sărac pentru Huawei P30 Pro.

| Loveoff312 explică (pentru anonim_4396):

Ai de pl ta, daca iti arat telefoanele mele iti ia ochii razna nebunule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loveoff312):

Măcar dacă ar fi munca ta, nu munca lui mana și lui tata. Mai știu din ăștia, dar dacă vă trimite omul la munca, muriți.

| Loveoff312 explică (pentru anonim_4396):

Hei draga sti macar cu ce persoana stai de vorbă! Mai bine taci dq sa nu dam in altele pisi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loveoff312):

De ce mă întrebi pe mine cu cine stau de vorba? Maica-ta nu ți-a spus? laughing

| Loveoff312 explică (pentru anonim_4396):

Du.te ba si dormi ca esti obosit, ce sa cauti tu pe site.ul asta retardule!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loveoff312):

Dar întrebarea e : oare ce cauți tu aici? laughing

| Loveoff312 explică (pentru anonim_4396):

Ce caut eu aici? De ce bântui tu pe aici bai ăsta, se pare ca nu esti capabil sa citesti o intrebare si sa formulez un raspuns, jet ca imi faci scârbă! Te pup pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Loveoff312):

Se pare că nu ești tu capabil să înțelegi un răspuns. laughing să mă pupi? Doamne Ferește! Cine știe pe unde ți-a mai umblat gura.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone X