| Aloo123 a întrebat:

Ce pareri aveti despre LG Optimus L7 II?

6 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Pro:
Arata foarte bine, este subtire, are un design foarte elegant. si este si usor. Display-ul este fix cat trebuie, nu simti ca ai o caramida in buzunar, ca alde Samsung. In banii astia este un Smart Buy, pentru ca ofera foooarte multe pentru nu foarte multi bani.

Totusi, el vine cu Android 4.1.2, nu cu 4.0, cum este descris aici.

Contra:
Adaptorul pentru incarcatorul telefonulu nu functioneaza, deci nu prea am cum sa-mi incarc telefonul folosind ce am gasit in pachet.
Din fericire, foloseste acelasi tip de incarcator ca si HTC, Samsung & Co., deci nu este o problema

| Aloo123 explică (pentru adriangabor92):

Al dumneavoastra este fabricat in Korea sau in China? De unde l-ati achizitionat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce buget ai?

| hypentakill a răspuns:

A fost bun. in 2012.

| bula2014 a răspuns:

Super bun la al meu tine bateria chiar toata ziua

| Aloo123 explică:

Se poate sa ii faci upgrade la Android (4.3 sau 4.4 kitkat) pierzi garantia?